Моя автобіографія

Народився 4 липня 1986 року в місті Кіровограді.

 

У 2007 році закінчив Кіровоградський національний технічний університет, здобувши кваліфікацію “магістр адміністративного менеджменту” (диплом з відзнакою).

 

Одружений. Маю сина.

 

Громадсько-політична діяльність.

 

Громадську діяльність розпочав у 2003 році з участі у студентському самоврядуванні. Тоді я програв вибори «студентського Президента» Кібернетико-технічного коледжу своєму супернику з різницею в один голос (92/93). Але, не зважаючи на поразку, продовжував працювати в органах студсамоврядування коледжу. Пізніше це дало мені змогу стати співавтором посібника «Студентське самоврядування для чайників».

 

З початку 2004 року очолив Кіровоградську обласну організацію "Молодий Народний Рух". За період свого керівництва зумів налагодити ефективну співпрацю з органами державної влади, іншими громадськими організаціями та бізнес-структурами. 

 

У 2007 році, під час перевиборів Голови Всеукраїнської організації Молодого Народного Руху, був висунутий кандидатом на найвищу посаду в організації, але зняв свою кандидатуру на користь Івана Крулька.

 

За результатами Всеукраїнського опитування «Молодіжний рейтинг року 2009», Кіровоградський осередок «Молодого Народного Руху» був визнаний переможцем в номінації «Місцевий осередок припартійної молодіжної організації».

 

Під час президентської виборчої кампанії 2004 року працював агітатором, керівником агітаційної групи та членом ДВК. Активний учасник Помаранчевої революції. Кущовий 9-го намету першого Майдану на Контрактовій площі у Києві.

 

3 2005 року обраний заступником голови Кіровоградської крайової (обласної) організації "Народного Руху України". На цій посаді залишався до 2010-го року. Розчарувавшись у партії, вийшов з її складу.

 

У грудні 2005 року призначений координатором Громадянського руху «Чиста Україна» в Кіровоградській області.

 

З січня 2006 року - член Кіровоградської обласної територіальної виборчої комісії. Будучи на цій посаді, «спіймав на слові» народного депутата Михайла Поплавського на виборах 2006 року, який пообіцяв дати 1000 $ тому, хто назве всі «52 партії, які йдуть у парламент» і виграв у нього, змусивши виконувати публічні зобов’язання. Продовжилась моя робота подіями, що у ЗМІ дістали назву «Матриця в обласній ТВК», коли голова виборчої комісії публічно заявив мені «Вас нє существуєт!» і позбавив мене права голосу на засіданні. Справа продовжилась у судах і зрештою завершилась моєю перемогою.

 

З 2006-го по 2008 роки керував Кіровоградською обласною організацією "Спілка молодих політологів України". З 2007 по 2009 роки - Голова Кіровоградської обласної організації "Національний Альянс" та Президент Кіровоградського відділення ВМГО “Дебатна Академія”. У 2009 - Речник Всеукраїнської організації "Дебатна Академія".

 

З 2008-го по 2011-й роки – член Національного комітету та керівник Креативного департаменту громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!»

 

З 2009-го до 2011-го року – віце-президент Українського незалежного фонду інноваційного розвитку.

 

У 2009 році став одним із засновників та спікерів Громадської кампанії «Новий Громадянин», і досі є активним учасником однойменного Партнерства. У 2011 році долучився до заснування Руху "ЧЕСНО".

 

На виборах до органів місцевого самоврядування 2010 року балотувався в депутати Житомирської міської ради.

 

З 2011 року координую діяльність Всеукраїнської ініціативи "За мирний протест!" у Кіровоградській області.

 

У 2011 році ініціював створення Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців". Обраний координатором ініціативи.

 

Наприкінці 2011-го року приєднався до Політичної партії "УДАР Віталія Кличка". Обраний на посаду голови виконавчого комітету Кіровоградської обласної організації. На виборах до Верховної Ради України 2012 року балотувався за списком цієї політичної сили.

 

У 2013-2014 рр. - активіст Євромайдану, один із засновників Громадської Ради Майдану. Фігурант сумно-відомого "списку Царьова", куди були внесені прізвища та назви найнебезпечніших для режиму активістів та громадських організацій.

 

На сьогоднішній день - безпартійний.

 

Професійна діяльність.

 

З 2005 по 2006 рік працював редактором суспільно-політичних програм Кіровоградської облдержтелерадіокомпанії. Вів авторський проект - ток-шоу "Дебат-клуб "Рух Думок".

 

У 2007 році - директор міні-маркету "МД Рітейл".

 

У 2008 році - заступник голови Правління ВАТ "Комунальник-сервіс" з питань зв'язків з громадськістю.

 

З листопада 2008 року по липень 2009 року проходив стажування на посаді помічника Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України.

 

 З 2009 по сьогоднішній день - вільний журналіст, публіцист (Всеукраїнська щодення газета "День", "Молодь України", "Дзеркало тижня", "Сільські вісті" та інші). Постійний автор інтернет-видань "Українська Правда", "Лівий Берег", Радіо "Свобода".

 

З 2010 по 2011 рік працював викладачем практикуму "Медіа підтримка освітніх проектів" Житомирського державного університету ім. І.Франка. 

 

У 2011 році працював начальником відділу інтелектуально-психологічних ігор та державного моделювання Національного центру "Мала Академія Наук України".

 

У 2012 році - заступник керівника Кіровоградського регіонального виборчого штабу Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" зі змісту кампанії.

 

З 2013 року - блогер, політичний консультант, голова Асоціації Політичних Наук.

 

Нагороди:

 

Почесна Грамота Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту «за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, активну громадську діяльність, популяризацію молодіжного руху в Україні, формування лідерських якостей та з нагоди святкування Дня молоді»

 

Подяка Кіровоградської облдержадміністрації “за сумлінну працю, активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу розвитку України як могутньої суверенної держави”

 

Подяка Кіровоградської міської ради “за вагомий вклад у розвиток молодіжного руху, виховання національно свідомої молоді, організацію змістовного дозвілля молоді”

 

Диплом лауреата Всеукраїнського опитування «Молодіжний рейтинг року 2009» у номінації «Місцевий молодіжний лідер року»

 

Диплом лауреата Кіровоградського обласного конкурсу “Молода людина року 2008” у номінації “Молодіжний лідер року”

  

Диплом лауреата Міжнародного конкурсу письмових творчих робіт "Україна моєї мрії", 2011 р.

 

Сертифікат фіналіста ІV Всеукраїнського молодіжного конкурсу "Новітній інтелект України"

 

Диплом "з відзнакою" Всеукраїнської школи молодіжних лідерів при Міністерстві України у справах сім'ї, молоді та спорту, за спеціальністю "Управління молодіжною організацією", 2006 р.  

 

Відзнака лауреата Всеукраїнського фестивалю "Червона Рута - 2005" в номінації "танцювальна музика"

сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт ГО "Ексампей"
сайт ГО "Ексампей"
аналітична платформа "YouControl"
аналітична платформа "YouControl"

Подобається сайт? Поділись посиланням із друзями у соцмережах!