Згадки про мене в матеріалах Кіровоградських інтернет-видань у 2013 році

Кіровоградцям розказали про законопроект № 2508а

В понеділок, 21 жовтня, відбулась акція протесту профспілкових організацій та учасників ініціативи «За мирний протест!» проти ухвалення законопроекту №2508а, зареєстрованого депутатами від фракцій Партії Регіонів та «Батьківщини». Подібні акції відбулися в багатьох містах України.
22 жовтня в Кіровограді, Асоціацією Політичних Наук, членом ВІ «За мирний протест» було проведено прес-конференцію, на якій були озвучені ризики від прийняття законопроекту №2508А, позиції фракцій, щодо його прийняття, а також альтернативний законопроект від фракції «УДАРу».
Як зазначив координатор Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!» у Кіровоградській області Дмитро Сінченко, попередні акції протесту, проведені активістами ініціативи влітку, дали відчутні результати.

«В результаті протестів громадських організацій, представників УДАРу та КПУ вдалось переконати не підтримувати дану законодавчу ініціативу. УДАРівці навіть подали свій, альтернативний законпроект (№2508а-1), який є значно демократичнішим і ліберальнішим, адже ним було враховано чимало поправок від громадських організацій. Тим не менше, на думку ініціативи «За мирний протест!», обидва законопроекти, у разі їх ухвалення, суттєво погіршать ситуацію зі свободою мирних зібрань в Україні. Нам дійсно потрібне вдосконалення існуючого законодавства, однак для цього не варто ухвалювати спеціального закону. Достатньо внести поправки в існуючі» - наголосив Дмитро Сінченко. 
Нагадаємо, у разі ухвалення, закон 2508а:
• - різко збільшить кількість неправосудних судових заборон мирних зібрань, бо узаконить обов'язок повідомляти владу про протести не пізніш як за 48 годин до їх початку;
• - ліквідує спонтанні протести, бо "спонтанність" зібрань неможливо буде довести ні міліції, ні судовому виконавцю, ні судді;
• - призведе до масових випадків кримінального та адміністративного переслідування учасників протестів через "умисне невиконання рішення суду" чи "злісну непокору законному розпорядженню або вимозі працівника міліції";
• - дозволиь судам обмежувати право на мирні зібрання в будь-який час до і після початку зібрань;
• - дозволить судам забороняти в суді зібрання про які владу не було повідомлено, або не було повідомлено за 48 годин до початку;
• - дозволить місцевій владі ухвалювати нові антиконституційні "фільчині грамоти", покликані в неконституційний спосіб обмежити свободу мирних зібрань - тепер відповідно до спеціального закону про мирні зібрання.
Щодо ситуації з мирними зібраннями в Кіровограді, організатори повідомили, що ніяких проблем з мітингами та акціями в місті не виникає, жодна політична сила чи громадська організація не скаржилась на перепони з боку органів місцевої влади.


Докладніше в розділі Кіровоградцям розказали про законопроект № 2508а - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info

Офіційна інтернет-сторінка кіровоградського «УДАРу» підтверджує партійне членство Ревенка, Козуба і Сінчен

Найскандальніша політична сила на Кіровоградщині – Кіровоградська обласна організація політичної партії «УДАР» Віталія Кличка продовжує плодити приводи для критики. Так, сайт «весь Кіровоград» вже повідомляв, що, за інформацією Ігоря Козуба, в Кіровограді відбулася рада Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР», яка виключила з лав партії її голову Анатолія Ревенка. Після цього, виконуючим обов’язки голови обласної організації став його перший заступник Ігор Козуб.

Сам Анатолій Ревенко заперечує цю інформацію і заявляє, що саме він є керівником обласної організації партії Віталія Кличка. А Козуб, за його словами, не член партії. Його в цьому підтримує один із керівників партії на всеукраїнському рівні Віталій Ковальчук. Проте, на боці Ігоря Козуба документи з обласного управління юстиції, які свідчать, що він є керівником Кіровоградської міської організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка.

Ще раніше і Ревенко, і Козуб неодноразово заявляли, що з лав партії виключено керівника виконавчого комітету Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР» Дмитра Сінченка. Натомість, якщо звернутися до офіційного інтернет-представництва Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР», то в розділі «Керівні органи» записано, що і Ревенко, і Козуб, і Сінченко є не лише членами партії «УДАР», а й обіймають згадані вище партійні посади.

Найскандальніший ефір ток-шоу МИ з початку сезону. Про "УДАР"

Як вже повідомляв сайт «весь Кіровоград», на каналі «Кіровоград» з вересня стартував новий телевізійний сезон ток-шоу «Ми». Щовечора у будні, команда програми підбирає найактуальнішу тему до уваги глядачів. В студію запрошуються представники різних верств населення, професій, експерти в тих чи інших областях. Щопонеділка ток-шоу виходить в прямому ефірі. Як правило тема щопонеділкових шоу має політичне забарвлення. 

 

Без перебільшення найскандальнішою і найрезонанснішою стала програма, що вийшла в ефір 7 жовтня цього року. Його темою була: «Хто є законним очільником Кіровоградського УДАРу?» На початку передачі ведучий шоу Дмитро Кобець сказав: «Кіровоградський УДАР продовжує політичні абстракції розділившись на два табори з двома очільниками кожен з яких вважає себе єдиним законним головою обласної партійної організації». За свою коротку історію Кіровоградський "УДАР" стільки разів перебував в епіцентрах скандалів, що іншій політичній силі знодибилося б десятиліття. В студію відмовилась приходити одна із сторін конфлікту. Її представник Анатолій Ревенко дав коментарі на камеру в своєму офісі. Натомість іншу сторону предствляли троє "УДАРівців" Ігор Козуб, Дмитро Сінченко і Руслан Стадніченко. Також учать в дискусії взяли Валерій Заботкін (Партія Регіонів), Олена Армаш (ВО "Батьківщина") та Олександр Дануца (медіа-група "весь Кіровоград").


Власне, в цій програмі ви почуєте відповіді на питання хто і за скільки купив Кіровоградський "УДАР", хто зараз його очолює, чому на конфлікт в Кіровограді не звертає увагу Віталій Кличко та багато інших. Високий градус емоцій в стідії та відвертості учасників гарантує вам цікавий перегляд. 

Вночі активістам "УДАРу" спалили намет

Вчора, приблизно о 23.30, біля приміщення обласної організації «УДАРу» згорів один із наметів, що їх днями розставили пікетувальники.

Один із активістів-пікетувальників повідомив сайту "весь Кіровоград": "Вчора я залишився на чергуванні, інші хлопці пішли повечеряти. Погода була погана, тож, щоб не замерзнути я прогулювався вздовж перехрестя біля офісу "УДАРу". Раптом побачив якійсь вогник. Спочатку подумав, що то від фар автомобіля, який згори повертав, але коли підбіг ближче, побачив, що з середини горить намет. Я спробував його затушити і відтягнув в бік, щоб полум'я не перекинулося на інші намети. Але полум'я знищило намет вщент. Довкола нікого не було, ні людей, ні автомобілів. До речі, в наметі, на щастя, людей не було, лише деякі папери. Коли приїхали працівники міліції, із залишків вони вилучили якусь банку".

Дмитро Сінченко, кандидат в депутати від партії "УДАР", коментуючи ситуацію повідомив: "Я не можу нічого стверджувати, але можу скзаати, що погрози від тих, кого пікетують активісти, надходили. Погрози надходили і на мою адресу, десь з півроку тому. Ще до цієї акції, яку, до речі, як громадянин, я теж підтримав, хоча участі в ній не приймав. Знаю, що активісти акції написали заяву в міліцію і, сподіваюся, що справу будуть розслідувати". 

Ударівцям підпалили наметове містечко (ОНОВЛЕНО)

Сьогодні, 3 жовтня, пізно ввечері невідомі підпалили наметове містечко, яке розгорнули ударівці зі сторони Ігоря Козуба по вулиці Тарковського біля приміщення обласної організації УДАРу.

Про це повідомив член Ради Кіровоградської обласної організації партії УДАР Дмитро Сінченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

«ЧП: в наметовому містечку біля офісу Кіровоградського УДАРу невідомі підпалили намет», - пише ударівець.

Як повідомив Дмитро Сінченко Week.kr.ua, до наметового містечка викликали міліцію. Правоохоронці знайшли на місці пригоди порожню банку, в якій могла знаходитися горюча суміш, що і спричинила пожежу. Зараз банка вилучена як речовий доказ і буде передана на подальші дослідження.

Можна припустити, що до підпалення наметового містечка причетні псевдоочільники обласної і міської організацій УДАРу Анатолій Ревенко та Сергій Горбовський. За словами протестуючих проти захоплення місцевих осередків партії, саме вони погрожували їм знесенням наметового містечка.

Нагадаємо, у вівторок, 1 жовтня, по вулиці Тарковського біля псевдоофісу обласного осередку партії Кличка ударівці зі сторони чинного керівника обласної та міської організації партії Ігоря Козуба розгорнули наметове містечко для того, щоб привернути увагу вищого керівництва УДАРу до конфлікту у обласній і міській організаціях партії.

Козуб став головою обласної організації політичної партії "УДАР" і оголосив про виключення Ревенка

Сьогодні в кіровоградському прес-клубі реформ відбулася прес-конференція Ігоря Козуба, під час якої він повідомив, що згідно рішення Ради Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», Ревенка Анатолія Дмитровича виключено з членів політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Очолив же кіровоградську обласну партійну організацію сам Ігор Борисович.

«Наразі є не сприйняття мною продажі міської організації. І вже пішов продаж обласної організації. Хто б не був «покупець», продавати членів партії, це вже занадто. Останнім часом відбулися речі, які мене обурили, - розпочав прес-конференцію Ігор козуб. - Я оскаржив конференції, що відбулися 29 липня та 5 вересня. То був збір невідомих спортсменів, потім було засідання якоїсь ради, на якій, виявляється, мене вигнали з партії купа невідомих людей. І коли була прес-конференція Анатолія Ревенка я, в присутності журналістів, просив дати мені рішення тієї ради, на якій мене виключили».

За словами Ігоря Борисовича, всі ці події він описав у листах до центрального виконавчого комітету партії.

«Я так і не бачив рішення про виключення мене з партії. Лише повідомлення Полякова, розміщене у фейсбуці про те, що він нібито вигнав мене з партії. Я взагалі такого ще не зустрічав, що на конфлікт з керівником обласного рівня, нуль реакції з Києва. Я знаю про те, що лідер партії дав завдання поїхати і розібратися в тому, що відбувається у Кіровограді. Ми знали, що має приїхати комісія, чекали і мовчали. І вчора комісія таки приїхала. Про це я, до речі, які зажди, довідався із ЗМІ. Адже ні мене, ні моїх заступників, ні голів первинних організацій знову не повідомили. І це дивлячись на такий колосальний конфлікт», - розповів Ігор Козуб.

За словами пана Козуба, у складі комісії в Кіровоград приїхав Володимир Курінний, народний депутат від партії «УДАР Віталія кличка»: «Я телефоную йому, а він не відповідає. І розмова у нас так і не відбулася. Тож якщо не хоче, щоб ми кулуарно вирішили конфліктне питання, будемо вирішувати його публічно. Яка наразі ситуація? Раніше Ревенко постійно змінював склад ради, когось брав, когось виключав, але ось Дмитро Сінченко приніс мені витяг з управління юстиції, згідно з яким виявляється, що склад ради не змінювався. Тож будь-які рішення є фіктивними. Наш «диктатор» зміни до управління юстиції не подавав».

Далі Ігор козуб повідомив: «Ми обдзвонили і зібрали членів діючої ради. Ревенка, до речі, теж офіційно запросили, щоб розглянути його справу, розібрати, що відбувається у партійному осередку. Але він думав, що ми з ним жартуємо і не прийшов. Тож, згідно рішення Ради Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», Ревенка Анатолія Дмитровича було виключено з членів політичної партії «УДАР Віталія Кличка», про що ми його офіційно і повідомили у відповідні строки, згідно зі статутом партії. Тож, наразі Анатолій Дмитрович уже не є членом партії «УДАР Віталія Кличка» і не може буде членом партії ще півроку. Це рішення Ревенко не оскаржив. Тепер я є головою обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», тож народного депутата Володимира Курінного, якщо він ще не поїхав, я зустріну як голова обласного осередку і з задоволенням поспілкуюся. А головою я, до речі, залишатимусь до моменту, коли відбудеться обласна партійна конференція, яку має призначити центральний виконавчий комітет на чолі з Віталієм Ковальчуком. А згідно зі статутом, всі необхідні документи були подані в юстицію, які підтверджують, що я є керівником і обласної партійної організації. От так я буду вчити їх партійної етики, бо в них цього немає, вони не розуміють, що таке статут партії»

Онул створив собі кишенькову фракцію в Кіровоградській міськраді (ФОТО)

Фракцію політичної партії «УДАР Віталія Кличка» створено у Кіровоградській міській раді.

Відповідне оголошення зробила на початку сьогоднішнього засідання сесії міськради депутат Лариса Онул, - передає кореспондент Новин Кіровоградщини.

До фракції увійшли члени депутатської групи «Єлисаветград»: Лариса Онул, Віталій Бєлов, Дмитро Хох, Любов Виноградова, Лариса Залєщик, Людмила Катеринич та Андрій Фомуляєв.

Головою фракції обрано Ларису Онул.

Нагадаємо, 5 вересня кіровоградська міська організація «УДАРу» провела «підпільну» конференцію, на якій головою замість Ігоря Козуба обрали близького до Миколи Онула підприємця Сергія Горбовського. На конференцію не пустили ані журналістів, ані членів партії, котрі не мали мандатів делегатів.

Козуб згодом на брифінгу назвав захід нелегітимним та заявив, що подаватиме відповідні документи до керівних органів партії.

Колишній член «УДАРу» Дмитро Сінченко в ефірі ток-шоу «МИ» на каналі «Кіровоград» продемонстрував документи про нелегітимність зібрання, підписані ревізійною комісією обласної організації партії «УДАР».

Водночас, за даними офіційного сайту управління юстиції в Кіровоградській області, міську організацію партії «УДАР» у Кіровограді досі очолює Ігор Козуб. Відтак легітимність створення фракції є під сумнівом.

Д. Сінченко: Учасники нелегітимної конференції «УДАРу» говорили, що йдуть пити горілку та їсти піцу

Як вже повідомляв сайт «весь Кіровоград», вчора відбувся захід в кіровоградському середовищі партії "Удар" Віталія Кличка, який одна зі сторін називала міською конференцією, а інша - нелегітимними зборами невідомих осіб.

Захід відбувся в ледве добудованому приміщенні на розі вулиць Тимірязєва та Тарковського.

За нашою інформацією, на цей захід не пускали ні членів політичної партії «УДАР», ні журналістів.

На місце події виїхав керівник міського відділу міліції Юрій Колибєлкін.

Справді, в приміщення пропускали лише молодиків з характерною зовнішністю, про що є численні свідчення на відео.

Також, за нашою інформацією, на цих зборах головою Кіровоградської міської організації політичної пратії «УДАР» Віталія Кличка було обрано Сергія Горбовського, людину близьку до ще недавно активного члена Партії Регіонів в області, депутата обласної ради Миколи Онула.

З приводу заходу, що відбувся, ми звернулися до представників обох конфліктуючих сторін. Наразі ми отримали коментар лише від колишнього керівника облвиконкому Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка Дмитра Сінченка, який нині є головою Кіровоградської обласної Асоціації Політичних Наук, діючим кандидатом в депутати від партії «УДАР»:

«Я можу сказати, що це відбулися збори якихось людей, в тому числі членів партії «УДАР». З тих, кого я знаю по партії, були присутні лише 5 осіб, всіх інших я не знав. Якщо вони і є членами партії, то я не знаю, коли це сталося. Я навіть ніколи не бачив членом партії того, чию кандидатуру вони обирали на посаду голови міської організації. Із засобів масової інформації так розумію, що то був Сергій Горбовський. На цю конференцію не пустили ні мене, ні діючого голову виконкому партії Ярослава Безменова, що є порушенням статуту. Адже, згідно зі статутом партії, саме Ярослав мав організовувати конференцію. До речі, ті, хто заходили на ту конференцію навіть не казали, що йдуть на збори партії. Вони говорили, що йдуть пити горілку і їсти піцу. Все це відбувалося у будівлі на розі вулиць Тарковського та Володарського».

Онул купив кіровоградський «УДАР» за піццу? (ФОТО, ВІДЕО)

Кіровоградська міська організація політичної партії «УДАР» провела конференцію у приміщенні на вулиці Арсенія Тарковського, 57/82 в обласному центрі та не пустила на неї журналістів і члена партії Ярослава Бєзмєнова сьогодні, 5 вересня, передає кореспондент Новин Кіровоградщини.

Конференція почалася о 18:00 і тривала півгодини. Близько 17:50 перед входом до приміщення зібралися журналісти місцевих ЗМІ, голова Асоціації політичних наук Дмитро Сінченко, член партії «УДАР» Ярослав Бєзмєнов та ще кілька осіб. Охоронці відмовилися пропустити їх всередину, мотивуючи це тим, що захід не є публічним та, згідно з рішенням керівництва обласної організації «УДАРу», в будівлю можуть пройти лише делегати конференції при пред’явленні відповідних мандатів.

Охоронці також відмовилися пропустити всередину Ярослава Бєзмєнова, хоча він продемонстрував своє посвідчення голови виконкому обласної організації партії «УДАР». Водночас вони безперешкодно пропустили до приміщення розносника піцци.

Далі пряма мова (Я. Бєзмєнов):

О 18:30 з будівлі вийшли делегати конференції – здебільшого молодики років 20-ти на вигляд. Вони відмовилися від спілкування з журналістами й організовано рушили вулицею Тімірязєва у бік центру міста.

Згодом журналісти викликали наряд міліції та заявили про перешкоджання їхній професійній діяльності. На місце події особисто прибув начальник Кіровоградського міського відділу УМВС в області Юрій Колибєлкін.

Після прибуття начальника міськвідділу міліції до правоохоронців та журналістів вийшов голова виконкому Кіровоградського міського осередку партії Костянтин Поляков. Він заявив, що проведений захід не був публічним та заперечив звинувачення у перешкоджанні професійній діяльності журналістів. Поляков також відмовився відповісти на запитання про те, яке рішення прийняла конференція.

«Все дізнаєтеся завтра з офіційного прес-релізу», – сказав він.

Водночас Юрій Колибєлкін зазначив, що не бачить підстав не пускати представників мас-медіа всередину.

«Я не бачу підстав, щоб не пускати журналістів, – заявив начальник міськвідділу міліції. – Ми зараз зберемо пояснення у заявників та свідків і будемо приймати відповідне рішення».

Нагадаємо, сьогодні на адресу відразу кількох кіровоградських видань надійшов прес-реліз, підписаний прес-службою Кіровоградської міської організації політичної партії «УДАР». У ньому, зокрема, говорилося: «…сьогодні, о 18 годині, в офісному приміщенні на розі вулиць Тімірязєва і Тарковського 57/82, має відбутись конференція Кіровоградської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Точне місце проведення даного заходу лишається таємницею, адже досі ніхто так і не дізнався, де знаходиться новий офіс кіровоградських УДАРівців.

Підготовка до сьогоднішньої конференції розпочалася ще вчора, коли кільком працівникам міського штабу видали частину заборгованості за роботу на виборчій кампанії. В момент видачі їм представили такого собі пана Грабовського (насправді, прізвище вказаної особи – Горбовський -авт.), зауваживши, що саме ця людина є тим благодійником завдяки якому вони отримують свої кревні, що його потрібно запам’ятати і саме він завтра має стати очільником кіровоградської міської організації. Нагадаємо, що Грабовський входить до так званої «групи Онула», а отже, розмови про те, що УДАР продався Онулу не безпідставні».

У прес-релізі також стверджувалося, що «конференція може відбутися з масою порушень партійного статуту».

«Нагадаємо, що досі Кіровоградською міською організацією керує Ігор Козуб, якого на попередній конференції спробували відсторонити від виконання обов’язків за те, що він почав розраховуватись із боргами перед агітаторами за вибори. Однак Козуб оскаржив даний захід і продовжує залишатись керівником міської організації.

Але всі ці порушення мало турбують Анатолія Ревенка. Схоже, що він вже отримав гроші за продаж організації і зробить все можливе і неможливе, аби догодити новому спонсору», – йшлося також у прес-релізі.

Відкритість кіровоградського політикуму для пересічного виборця

У Кіровограді Асоціацією політичних наук вчора, 28 серпня, було представлене дослідження на тему «Публічність партійних організацій».

 

Спосіб отримання інформації був виключно з відкритих джерел мережі Інтернет.

«Ми намагалися зібрати інформацію, як прості громадяни, які не володіють глибокими знаннями про кіровоградський політикум, але мають доступ до мережі. Як працюють політичні партії ми спробували дізнатися аналізуючи їх офіційні сайти», - зазначив голова Асоціації Дмитро Сінченко.

До уваги в досліджені брались лише ті політичні сили, які входять до Верховної Ради та місцевих рад або ж ті, які мають потенційні шанси на входження до них.

Одним з основних критеріїв оцінки була доступність та правдивість контактних даних партійних організацій. З основних політичних гравців, контакті дані відповідають дійсності лише у Партії Регіонів, комуністів та ВО Батьківщина. Адреси ж Свободи та УДАРу не відповідають дійсності, але якщо знайти офіс Свободи не становить великих труднощів, то УДАРівці ретельно приховують свою адресу і від ЗМІ, і від громади.

Щодо наповнення партійного сайту, то тут впевнено лідирує Партія Регіонів, яка за останні три місяці розмістила 704 новини. З величезним відривом, далі розмістились комуністи і ВО Батьківщина. Свобода в своєму доробку має 17 новин, а УДАРівці всього 15, з яких 8 це привітання з днем народження різних партійних діячів.

Найактивніше прес-служби діють у Свободи та Батьківщини, найгіршою є робота прес-служб УДАРу і комуністів.

Серед журналістів найбільшою увагою користується Партія Регіонів, на другому місці впевнено тримається УДАР, який досі тримається в полі журналістської уваги завдяки боргам і постійним чварам в середині організації.

Також представниками Асоціації було представлено рейтинг політичних сил за шкалою «позитив-негатив» у згадках ЗМІ. Позитивні згадки суттєво переважають у двох опозиційних сил – Батьківщини і Свободи. Партія Регіонів стабільно тримає баланс. Негативні згадки про УДАР у пресі утричі переважають позитивні.

Зазначимо, що Асоціація політичних наук наразі працює над такими дослідженнями: 
1.    Доступ до публічної інформації.
2.    Тушкування - досліджуємо Кіровоградські обл.. та міськ. ради
3.    Дотримання партійних організацій власних статутів та програм. (5-ть парламентських партій)
4.    Активність політичних партій у соціальних мережах.

Незабаром Асоціацією політичних наук планується проведення круглого столу на який вже запросять представників політичних сил, які моніторять. А на сьогодні, всі політичні партії, які потрапили в «зону цікавості» громадської організації, отримають інформацію що до результатів моніторингу поштою.


Докладніше в розділі Відкритість кіровоградського політикуму для пересічного виборця - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info

Дмитро Сінченко: «У Кіровограді влада «не закручує гайки», а опозиція доволі слабка»

13 червня в Кіровоградському прес-клубі в рамках акції протесту проти законопроекту про НЕсвободу мирних зібрань в Україні відбулася прес-конференція координатора Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!» в Кіровоградській області Дмитра Сінченка.

 


Протестні заходи проти реанімації скандального законопроекту №2450 про мирні зібрання 12 та 13 червня відбулися у Києві, Ужгороді, Донецьку, Харкові, Луганську, Івано-Франківську, Рівному, Херсоні, Маріуполі, та Одесі. У Кіровограді обмежилисля прес-конференцією.

На думку Сінченка, Кіровоградщина не має особливих проблем з мирними зібраннями: 
«Кіровоградська область ледь не єдина, в якій не існує проблем з мирними зібраннями, жодних обмежень з боку місцевих рад до проведення мітингів та пікетів немає, то ж існуюче законодавство що до мирних протестів кіровоградців повністю влаштовує», - зазначив під час прес-конференції Дмитро Сінченко.

 Однією з причин такого стану речей Сінченко вбачає в лояльністі влади і «беззубісті» опозиції: «Я вважаю, що наша влада «не закручує гайки», а опозиція доволі слабка».

Противники нового законопроекту стверджують, що “проект Януковича-Захарченка-Cтавнійчук”, у разі його ухвалення парламентом, призведе до різкого збільшення неправосудних судових заборон мирних протестів, масових випадків кримінального переслідування протестувальників, адмінарештів та багатотисячних штрафів. А також призведе до ухвалення нових антиконституційних рішень місцевих органів влади, покликаних обмежити свободу мирних зібрань.

У разі реєстрації скандального законопроекту активісти ініціативи обіцяють вдатись до масштабних акцій протесту.

По завершенню прес-конференції всі бажаючі отримали пам’ятки, в яких зазначені законодавчі норми та правила проведення мирних зібрань, які актуальні на сьогодні.


Докладніше в розділі Дмитро Сінченко: «У Кіровограді влада «не закручує гайки», а опозиція доволі слабка» - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info

Кіровоградський «УДАР»: замість зарплати «пінком під зад»?(ФОТО)

«Гречка» неодноразово писала про проблеми, що склалися в кіровоградському «УДАРі». Людям, які працювали на виборах, керівництво партії(обласне чи всеукраїнське, достеменно невідомо) заборгувало близько 1 500 000 гривень.

 
Нещодавно з незадоволеними почали поступово «прощатися». Так 2 березня у Добровеличківці відбулася виборча конференція, на якій переобрали «скандального» голову. Анатолій Павленко, голова Добровеличківської районної організації звернувся до прокуратури, адже на його думку та думку представників 22-х осередків первинних організацій, збори відбулися всупереч статуту партії та чинному законодавству.
 
З 6 делегатів з’їзду, за словами представників добровеличківської  райорганізації, лише двоє мають відношення до «УДАРу». Від обласної організації на зборах був присутній Костянтин Поляков, що він згодом підтвердив «Гречці».
 
Не довго думаючи, Анатолій Павленко зібрав ще одну районну конференцію. Близько двох десятків делегатів переобрали його головою, та запропонували на наступній обласній конференції конференції  розглянути питання виключення з партії Анатолія Ревенка та Ігоря Козуба та рекомендувати на призначенния ВО голови обласної організації партії Дмитра Сінченка.

 

А вже 26-го березня 2013 року відбулось чергове засідання Ради Кіровоградської обласної організації партії, на якому було розглянуто низку питань. Зокрема,  Радою було вирішено виключити зі складу партії, за порушення ст. 3.10 статуту, наступних осіб: Сінченко Дмитра Володимировича, Сінченко Олену Миколаївну, Бондаренка Олександра Анатолійовича, Павленка Анатолія Микитовича.

Ігор Козуб, перший заступник Голови Кіровоградської обласної організації партії вважає: «Те що відбулось сьогодні – процес очищення партії, який свідчить, що Партія залишається живим організмом, розвивається і, як будь – який живий організм, змінюється, оновлюється, відторгаючи чужорідні елементи, що намагались паразитувати на іміджі лідера Партії. Тим, хто порушує Статут, знищує здобуті важкою працею досягнення, не місце в лавах Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»».

Пан Козуб не уточнив, коли партія розрахується з вищепереліченими особами.

Як повідомили «Гречці» в Добровеличківській районній організації, заборгованість «центру» перед «ударівцями» складає 53 тисячі гривень.

У громадській приймальні обласного «УДАРУ» коментувати ситуацію з конференціями та боргами відмовилися. На наш інформаційний запит надійшла така відповідь: «Статтею 13 Закону, визначено вичерпний перелік розпорядників інформації, до яких не відносяться політичні партії.

Таким чином, Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» не є розпорядником інформації в розумінні Закону України «Про доступ до публічної інформації», тому його дія на неї не поширюється.
 
Відтак, запитувана Вами інформація не може бути надана в порядку та строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації». 
 

Дмитро Сінченко
, якого вже вдруге позбавляють членства в «УДАРІ», так пояснює ситуацію, що склалася:

«Засідання Ради відбулося з грубими порушеннями статуту. Мене, як і решту виключених, про нього навіть не повідомили - телефонний дзвінок за годину до початку засідання Ради, як на мене, не є належним повідомленням. Також не пояснили за що конкретно нас виключено і що ми порушили…

На мою думку – це звичайнісіньке «зведення рахунків»


Докладніше в розділі Кіровоградський «УДАР»: замість зарплати «пінком під зад»?(ФОТО) - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info

Повстання в Кіровоградському УДАРі. З партії вимагають виключити Ревенка і Козуба

20 березня 2013 року у Добровеличківці відбулася конференція районної організації Політичної партії «УДАР».


Це була позачергова конференція. Скликана вона була у зв`язку з останніми подіями, що відбуваються в обласній організації цієї партії.


«Нещодавно я дізнався, що нібито вже не є головою Добровеличківської районної організації. Виявилось, що хтось вже провів збори, обрав нового голову і, навіть, подав документи в юстицію»- розповів Анатолій Павленко. 

За його словами, останнім часом він мав конфлікти з керівництвом обласної організації через несплату останніми боргів за виборчу кампанію. В одній з останніх розмов, він наголосив на тому, що не збирається виконувати розпорядження керівників, які не здатні відповідати за свої слова і, які нищать рейтинг партії.

Саме такі дії очільника районної організації призвели до вибуху гніву у панів Ревенка – Козуба, тож на черговій Раді, вони збрехавши, що Анатолій Павленко написав заяву, в якій відмовився від посади, призначили вибори нового голови.

Треба зазначити, що Добровеличківський район має аж 22 первинні партійні організації, а також дав один з найвищих результатів на виборах по 100 округу, і штабом керував саме Анатолій Павленко.

Як стало відомо, на зборах, призначених Ревенком, були присутніми 6 «делегатів». А за нормами Статуту від кожної первинки мало б бути мінімум по 1 представнику. А це означає, що легітимною конференція була б за присутності на ній не менше 12 чоловік. 

Після того, як Анатолій Павленко дізнався про те, що відбувається за його спиною, він написав скаргу до юстиції, прокуратури та міліції.

«У нас на конференції було 30 чоловік. Ми мали представників від кожної первинної організації. Окрім того, ми запросили на конференцію Дмитра Сінченка та представників ЗМІ. Для нас було важливим аби всі почули і побачили, що відбувається в обласній організації. Ми стомились від репресій, брехні та самодурства панів – керівників» - прокоментував ситуацію Анатолій Микитович.

«Стільки порушень Статуту, скільки за останній час надопускалось керівництво обласної організації, тягне не просто на виключення з партії, а на виключення з ганьбою. Я знав, що репресії будуть продовжуватись, що всіх тих, хто зважився протистояти Ревенку і Козубу будуть намагатись прибирати. І я вкотре не помилився. Але цього разу вони отримали гідну відповідь» - сказав Дмитро Сінченко.

Керівництво обласної організації не змогли пояснити того, що відбувається. Спочатку Дмитро Хох говорив, що не знав про конференцію, пізніше Костянтин Поляков зізнався, що вони все знали. Нещодавно на сайті Кіровоградського УДАРу було розміщено і офіційну заяву з даного приводу. Вони не визнають цієї конференції, бо вона нібито суперечить статуту, правда в якій саме його частині, пояснити так ніхто і не зміг…

Кіровоград: ошукані «ударівці» готові взяти гроші у «Партії регіонів»

У Кіровоградському «Ударі» знову спекотно – керівництво обласної організації в чергове звинувачують у невиплаті зарплати.

Про те, що у партії Віталія Кличка на Кіровоградщині існує проблема з розрахунками за роботу на парламентських виборах, стало відомо ще під час виборів. А кілька днів тому ціла група людей, які стверджують, що їм заборгували, завітала до офісу обласної організації політичної партії «УДАР». Завітали щоб дізнатися, коли ж з ними врешті розрахуються. На чолі гурту «незадоволених» – Дмитро Сінченко, інформаційна підтримка – обласне телебачення.


«Ми вирішили разом з керівниками виборчих штабів поцікавитися у партійного керівництва, коли ж з нами розрахуються»,
 - розповів журналістам «Гречки» Дмитро Сінченко, екс-очільник виконкому Кіровоградської обласної організації партії «УДАР».

За словами Дмитра, з ним та з іншими працівниками обласного, міського та районних штабів не розрахувалися за жовтень 2012 року. Загальна сума заборгованості, за словами ударівця, складає понад 1 мільйон гривень. Проте, коли скривджені працівники завітали до громадської приймальні партії «Удар», їм вказали на двері:

«Коли ми прийшли по зарплату,  Костянтин Поляков, виконуючий обов’язки голови виконкому обласної організації партії повідомив, що він нас не знає», - веде далі Дмитро Сінченко.

 За твердженням Дмитра, перед виборами Анатолій Ревенко, голова обласного осередку «УДАРу» обіцяв будь-що розрахуватися з людьми, навіть якщо центральне керівництво партії не профінансує область :


«Наскільки мені відомо, «центр» свої зобов’язання виконав, тож справа за керівником обласної організації. Можливо, Ревенкові тих грошей не давали, але він мусив їх десь знайти. Ще у жовтні місяці, перед голосуванням, він особисто мені обіцяв, що якщо грошей  не буде, то він їх знайде і з усіма розрахується».

До речі, за інформацією порталу, в останні тижні передвиборчої компанії Анатолій Ревенко дійсно займався пошуком грошей для сплати заборгованостей і звертався до заможних людей та керівництва інших політичних сил області. Що міг пропонувати голова обласного «УДАРу» в обмін на фінансову підтримку, лишається невідомим.

Наявність або відсутність боргів по зарплаті в самому  «УДАРі» наразі не коментують, проте зобов’язання, які брали перед виборцями, обіцяють виконати. Дії ж Дмитра Сінченка та компанії вважають провокацією та роботою на користь політичних опонентів та влади:

«Половину з тих хто приходив «по зарплату», я особисто не знаю, - розповідає журналістам «Гречки» Костянтин Поляков, виконуючий обов’язки голови виконкому, - на мою думку, це просто невдоволений Дмитро Сінченко, якого звільнили з керівної посади  таким чином вгамовує свої амбіції».

Як повідомлялося раніше, звільнення Дмитра Сінченка відбулося нібито через те, що він одночасно очолював виконком Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» та був одним з очільників Житомирської регіональної організації «Української Радикально-Демократичної Партії». Молодого політика пробували навіть позбавити членства в партії «УДАР». Проте інформація про «подвійну гру» не знайшла офіційного підтвердження і Дмитра Сінченка поновили в «УДАРі», але він втратив керівну посаду.


На думку Костянтина Полякова, подібні дії з боку людей, що видають себе за працівників виборчих штабів, можуть бути вигідними представникам провладної верхівки і, ймовірно, їх виконують на замовлення "Партії регіонів".

Дмитро Сінченко заперечує будь-яку причетність до партії влади та припускає, що люди, які доведені до відчаю, готові взяти гроші навіть у «Партії регіонів», адже в порядність обласного партійного керівництва «УДАРу» вже не вірять.

На відміну від обласного керівництва партії, нардепи від «УДАРу»  визнають борги  і так коментують ситуацію:

«Борги є – і це наша внутрішня проблема, від якої лідер партії не відмовляється. Я особисто намагаюся, де можу, зі своїх особистих коштів ці борги закрити. Якщо потім ці гроші повернуть з центрального штабу - добре", ― заявив виданню Gazeta.ua нардеп Ігор Побер. Появу боргів перед працівниками нардеп пояснює малим досвідом партії. Також народний обранець повідомляє, що в частині областей борги виплачені за рахунок депутатів-мажоритарників. В мережі Інтернет йдеться про те, що заборгованості залишилися в Луганській, Донецькій, Харківській, Черкаській, Херсонській, Миколаївській та Кіровоградській областях.

Олег Мельник


Докладніше в розділі Кіровоград: ошукані «ударівці» готові взяти гроші у «Партії регіонів» - Інформаційний портал Кіровоградщини - "Гречка" - Новини Кіровоград на сайті gre4ka.info

Члени партії «УДАР» - небажані гості в громадській приймальні її кіровоградської організації

Саме такими словами зустріло «керівництво» Кіровоградської обласної організації партії «УДАР» колишніх співробітників її обласного виборчого штабу, які прийшли за своєю «винагородою» за жовтень. Відповісти на питання коли відбудеться повний розрахунок із колишніми штабістами, однопартійці з громадської приймальні відмовились.

За словами Костянтина Полякова, який, на його думку, виконує обов’язки голови виконкому обласної організації партії, він не зобов’язаний відповідати на питання не членів партії, адже, за його словами, Дмитра Сінченка виключено з партії. Підтвердити свої слова документально він відмовився навіть після того, як гості продемонстрували йому власні партквитки. 

Членів партії він також відмовився пускати до приміщення громадської приймальні, адже «вони можуть завадити робочому процесу».

«Дивує таке хамське ставлення так званого партійного керівництва до людей, які відмінно відпрацювали на виборах і показали гарні результати. Я є членом партії, про що маю відповідне Рішення Політради підписане Віталієм Кличком. Відповідно, для місцевих «князьків» рішення лідера не є аргументом. Вони грубо порушують партійний Статут (ст. і мають нести за це відповідальність!» - прокоментував ситуацію Дмитро Сінченко, колишній заступник керівника Кіровоградського обласного виборчого штабу УДАРу.

Хто очолює Кіровоградський УДАР?

Для більшості політично обізнаних кіровоградців питання, винесене в заголовок статті, здасться дивним. Звісно, Анатолій Ревенко. Про якісь зміни ніби інформації не надходило… Однак офіційні інтернет-сторінки Кіровоградської партійної організації дають доволі суперечливу інформацію.

Так, на сторінці офіційної групи Кіровоградської обласної організації партії «УДАР» у соціальній мережі «В контакті» зазначено, що на посаді виконуючого обов’язки голови обласної організації перебуває… Костянтин Поляков. Раніше, близько місяця тому, в цій же групі у розділі «керівництво» були Анатолій Ревенко (з підписом «голова обласної організації») та Ярослав Безменов (підписаний як «в.о. голови виконкому міської організації»). Сам Костянтин Поляков був підписаний як «в.о. голови виконкому обласної організації». Як сталось так, що з групи були видалені Ревенко та Безменов, а Поляков отримав «підвищення» - не зрозуміло.

Щоб прояснити це питання, автор завітав на офіційний сайт обласної організації. Там, в розділі «Керівні органи», значиться, що головою облорганізації є А.Ревенко, а головою виконкому – Д.Сінченко. Хоча в новинах того ж сайту є інформація про зміни в керівному складі. Та й сам Дмитро Сінченко в ефірі ток-шоу «МИ», після свого поновлення в членах партії, заявляв про свою відставку з даної посади. Отже, інформація однозначно застаріла.

Окремої уваги заслуговує сам сайт. Він суттєво відрізняється наповненням від інших партійних сайтів. Якщо у Партії регіонів, Батьківщини чи Свободи там розміщують новини про свою діяльність, то у Кіровоградського УДАРу він більше схожий на програму «Наші вітання», адже 50% від усіх матеріалів становлять вітання з Днем народження та співчуття з приводу смерті. Решта 50% - це матеріали, скопійовані з Кіровоградських новинних ресурсів і перероблені під нібито позицію УДАРу (якої там все одно не можливо зрозуміти), або спроби висвітлити імітацію якоїсь діяльності. Чому імітацію? Бо окрім даного сайту про заходи, що там описані, більше ніде не згадується. 

Увесь контент переповнений граматичними, орфографічними, стилістичними, та іншими помилками. Особливої уваги також заслуговують викладені на офіційній сторіці голі «вожді» місцевого осередку. Мабуть, ударівцям не дає спокою слава руху «Фемен», тож вони вирішили зробити їм чоловічу альтернативу…

Заради справедливості варто сказати, що така ситуація була не завжди. З моменту запуску сайту (грудень 2011р.) і до кінця виборів (жовтень 2012р.) сайт наповнювався на досить високому рівні. Там можна знайти і цікаві заходи, і позицію Партії зі всіх актуальних питань, і гостру критику влади. Щоб остаточно розібратись в інформаційній політиці даної партійної організації, ми провели моніторинг згадок про діяльність Кіровоградського УДАРу у ЗМІ. Отримані результати нас вразили. З початку 2012-го року і до жовтня включно кількість згадок про діяльність партії у ЗМІ за один місяць в середньому становила 300 шт. З них близько 70% - інтернет, 15% - друковані ЗМІ, 14% - телебачення і 1% - радіо.

З листопада і по сьогоднішній день Кіровоградський УДАР ніби зник. За весь період (3,5 міс.) нам вдалось розшукати лише 3 нейтральні згадки. Решта – суцільний негатив, але і його практично нема. За три з половиною місяці знайшлось всього 21! З них 3 – телебачення, 3 – газети та 15 – інтернет-видання.

З усього видно вражаючу некомпетентність прес-служби кіровоградських ударників. Їхні матеріали через надзвичайно низьку якість ніхто не береться публікувати. Натомість відомі кіровоградські журналісти (Ігор Вьюн і Андрій Лисенко) вже двічі на своїх блогах обурювались недолугістю ударівських «піарників».

Але повернемось до наших «баранів». Крапку в пошуках очільника поставили в реєстраційній службі Головного управління юстиції в Кіровоградській області. Там повідомили, що головою обласної організації УДАРу все ж таки є Ревенко. Але актуальним залишився цілий ряд питань. 

Чому на офіційній сторінці Партії розміщено недостовірну інформацію про керівництво? Що це – непрофесійність, помилка, провокація, підсвідомі мрії, чи бажання підсидіти свого керівника? Якщо це непрофесійність – тоді чому УДАР не може залучити до роботи співробітників вищого рівня? Чому замість того, щоб об’єднувати, нарощувати, приваблювати, у Партії навпаки – женуть від себе людей? Якщо місцеві горе-керівники не можуть навести ладу у власній партійній організації – чого можна від них очікувати, якщо вони, не дай Бог, прийдуть до влади?

Керівництво УДАРу і далі уникає будь-яких коментарів у даній ситуації. То, може, дійсно справжнім лідером Кіровоградського УДАРу став Костянтин Поляков?

сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт ГО "Ексампей"
сайт ГО "Ексампей"
аналітична платформа "YouControl"
аналітична платформа "YouControl"

Подобається сайт? Поділись посиланням із друзями у соцмережах!