Страйк – наша зброя, страйк – наше право!

Я вже двічі писав статті своїх блогів, і двічі за одну годину вони повністю втрачали актуальність. Першого разу - перед заявою Азарова про згортання євроінтеграції, вдруге - перед кривавим розгоном Майдану. Мабуть, вони так і залишаться неопублікованими...

 

Сьогодні я спробую встигнути за подіями, і напишу «по гарячих слідах». Роблю третю спробу. Ціла купа моїх і чужих думок за одну ніч повністю втратили актуальність. Спробуємо їх пригадати.

 

Отже, перша неактуальна думка – необхідно мислити позитивно і виступати не «ПРОТИ» чогось, а «ЗА» щось. І перед тим, як виступати, необхідно це «ЗА» детально продумати і розписати.

 

Сьогодні на це вже немає часу. Сьогодні ми всі як один маємо стати проти нинішнього режиму і змести всіх, хто продовжуватиме будь-яким чином його підтримувати.

 

Друга неактуальна думка – ми маємо готуватись до виборів 2015 року.

 

Забудьте. Виборів 2015 року не буде. Буде самопроголошення і самопризначення. Якщо ми затримаємось бодай на один місяць – нас зачистять точно так само, як цієї ночі зачистили Майдан. 

 

Третя неактуальна думка – Янукович і Азаров мають піти у відставку.

 

Ніякої відставки! Сьогодні їм такого дарувати не можна. Політична відповідальність можлива була після Вільнюса – за непідписання угоди. Після кривавої бійні відповідальність має бути кримінальною. При чому це має стосуватись всіх, хто активно чи пасивно продовжуватиме підтримувати режим – не важливо з якої причини.

 

Четверта неактуальна думка – ніяких партійних прапорів.

 

Сьогодні мені байдуже до пихатих самовдоволених псевдо лідерів псевдо опозиції. Якщо ці прапори – єдина передумова їх активної участі у акціях громадянської непокори – нехай ними вдавляться. Тоді вони принаймні змагатимуться між собою у кількості своїх ганчірок. Все одно люди їх не підтримають лише за наявність/відсутність прапорів, тож ці дитячі змагання будуть лише на користь загальної справи.

 

П’ята думка – «я не стоятиму поруч із цим …. Тому що він ….» (потрібне вставити).

 

Байдуже хто і коли і кому з нас перейшов дорогу/насрав у душу/кинув/зле поглянув/оббрехав… Сьогодні на кону значно вищі ставки. Тому всі, хто знайде у собі мужність заявити про свій протест, мають право зробити це без страху бути відштовхнутими. Ми сьогодні маємо забути про всі свої протиріччя, принаймні доти, доки не здобудемо перемогу.

 

Що сьогодні дійсно необхідно зробити?

 

1.       Розпочати загальнонаціональний страйк. Забути про роботу, навчання, бізнес, домашні турботи. Якщо сьогодні не піднятись – завтра будь-хто зможе це все відібрати. Всі установи, підприємства, організації мають зупинитись. Там, де не достатньо свідомих або сміливих громадян – їм необхідно допомогти.

 

2.       Всі люди у всіх містах мають вийти на протест. Координатори протестів мають створити загони самооборони.

 

3.       Всі органи державної влади і місцевого самоврядування повинні заявити про свою позицію – чи підтримують вони узурпацію влади в державі? Чи підтримують вони державну зраду президента? Ті, хто не підтримують, повинні заявити про відмову підпорядковуватись псевдо керівництву держави. Або, принаймні, піти у відставку самостійно.

 

4.       Всі, хто мають якісь думки про те, яким чином змінити Систему влади – мають зібратись і узгодити єдину позицію.

 

5.       Після того, як ми виженемо з посад і покараємо Януковича і його прихвостнів, необхідно зібрати Установчі збори і перезаснувати країну, аби вже за новими єдиними правилами обрати нових очільників нашої держави.

 

А зараз – до справи!

 

 

Дмитро Сінченко, для інтернет-видання "Лівий Берег"

 

Write a comment

Comments: 5
 • #1

  Сергій (Sunday, 01 December 2013 00:59)

  Підтримую!! На Майдан не вийде приїхати, але сьогодні о 12-00 буду в себе на площі ім. Кірова в Кіровограді!! Слава Україні!

 • #2

  Ivan (Sunday, 01 December 2013 22:07)

  Страйкувати - не працювати... Сучасне ВІЧЕ необхідне, як постійно діюча система. Прогресивна Конституція повинна прийматись на Всенародному референдумі. Бувайте здорові!

 • #3

  sin4enko (Monday, 02 December 2013 00:46)

  Іване, погоджуюсь. ВІЧЕ необхідне, як постійно діюча система. Про це я вже писав у свіїй попередній статті "Пересядемо з лісапета...". І ми маємо цю систему створити на Майдані. Страйк - це інструмент, яким ми зможемо домогтися її втілення.

 • #4

  Ivan (Tuesday, 03 December 2013 18:54)

  Д,В, памятаєте:derjava.doc. Ан Олдрич (Воскресенье, 30 Январь 2011 11:30) Глибока пошана до Валерія Добродєєва за: "Ми маємо розробити проект такої Конституції своєї України, яка має стати найкращою в світі..."
  Думаю, що конституційним прогресом буде:1/ Систематично проводити економічно менш затратний, ніж вибори, "Всенародний референдум". + ВОСКРЕСИТИ ВІЧЕ. Дмитре, чи є у Вас "блат" порекомендувати редакторам дозволити мені надрукувати в популярній "УП" проект Конституції України? Я в діаспорі і мені спокійніше друкуватись під псевдонімом. Розумна СЛАВА УКРАЇНІ!

 • #5

  Дмитро Сінченко (Tuesday, 03 December 2013 21:37)

  Пам"ятаю. На УП не маю жодного блату. Я публікуюсь там на загальних підставах. Оскільки роблю це вже давно і є постійним автором - можливо до моїх матеріалів є більше уваги, але не більше.

сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт ГО "Ексампей"
сайт ГО "Ексампей"
аналітична платформа "YouControl"
аналітична платформа "YouControl"

Подобається сайт? Поділись посиланням із друзями у соцмережах!