Зрив різьби

Політика «затискання пружин» і «закручування гайок» неминуче призводить до збільшення сили опору і «зриву різьби». Цієї ночі в українців нарешті зірвало різьбу. Почалось справжнє повстання, якого вже давно не бачили київські вулиці.

 

Система охрестила нас «екстремістами» і «провокаторами». Влада це зробила шляхомухвалення псевдо-законів «Про диктатуру» (чим завершила процес узурпації влади), опозиція – черговими безпідставними звинуваченнями зі сцени. Ми вирішили відповідати такому високому званню.

Янукович злякався, і запросив опозицію на переговори, при цьому виславши десятки автобусів із «переговорниками» та «аргументами». А очолити свою «делегацію» доручив «експерту з переговорних процесів» Клюєву, який вже встиг зарекомендувати себе 30 листопада…

Вчорашнє віче вирішило ще одну проблему Євромайдану – воно остаточно розвінчало міф про опозиційність «трьох царевичів». Народ, сподіваюсь, востаннє переконався, що жодного Лідера серед них нема. Лідером швидше стане той, хто наступного разу просто не випустить їх на сцену.

Тепер серйозно і по-суті. Чи можливі переговори опозиції із владою? Так, але по-перше, за участю самого Януковича і інших найвищих чиновників, по-друге, за участю представників громадськості (вони вже встигли оформитись у Громадську раду Майдану), по-третє – темою переговорів має стати умова капітуляції українських псевдо-керівників.

Щодо «плану опозиції», який вони виголосили зі сцени. Які «дострокові вибори президента», якщо його повноваження за діючою(?) Конституцією закінчуються у березні ЦЬОГО року? Навіщо збирати підписи для легітимізації «Народної ради», якщо легітимнішого органу в країні просто не існує?

 

 

Все, що необхідно зробити опозиційним депутатам – це зібратись і призначити Тимчасовий Уряд, скликати Установчі (Конституційні) збори і ухвалити інші рішення, яких від них очікує народ. Що потрібно зробити депутатам місцевих рад – це розпустити місцеві держадміністрації і обрати тимчасові виконкоми. Що потрібно зробити силовикам і чиновникам – це визнати Тимчасовий уряд і виконувати його розпорядження.

Дострокові і чергові вибори необхідно проводити лише тоді, коли Установчі збори напишутьнові «правила гри», а український народ їх ухвалить на всеукраїнському референдумі. Хто має стати учасником Установчих зборів? Відповідь вже готова – це учасники Громадської ради Майдану.

Однак всі охочі взяти участь в написанні нової Конституції мають розуміти, що вони не матимуть права брати участь у наступному «політичному сезоні», тобто не балотуватимуться на виборчі посади і не подаватимуть своїх кандидатур на посади у виконавчих органах влади. Щоб нова Конституція писалась не в інтересах органів влади, а в інтересах народу.

Хто має стати новою Центральною виборчою комісією? Вона вже давно існує – це «Ініціатива 1-го грудня».

Хто має увійти до Тимчасового Уряду? Виключно управлінці після проведення відкритого конкурсу. Всі бажаючі - терміново подавайте свої резюме.

Отже, які ще «плани дій» вам потрібні? Необхідно брати і робити.

Дмитро Сінченко, для інтернет-видання "Лівий Берег"

Write a comment

Comments: 4
 • #1

  1 (Tuesday, 21 January 2014 00:31)

  Схід та південь не визнають ніякі збори і нову владу,що змінена на їх переконання у неконституційний спосіб. і що далі, розкол?

 • #2

  sin4enko (Tuesday, 21 January 2014 00:41)

  "схід і південь" - це поняття умовні. Рівно, як і "не визнають".
  По-перше, вони можуть не підтримувати, але боротись проти нової влади вони не будуть.
  По-друге, зміна системи влади на пряму демократію - це те, що об"єднає всіх.

 • #3

  Артем (Wednesday, 22 January 2014 01:51)

  >і що далі, розкол?

  Поставити на коліна, це бидло, що поважає силу. Я тут живу, знаю шо кажу.

 • #4

  Сергей (Thursday, 27 February 2014 10:42)

  > Поставити на коліна, це бидло, що поважає силу.
  Вот пример вашей демократии. И еще.
  "У зв’язку із загрозами державності на півдні Дмитро Корчинський заявив про початок запису до мобільних загонів захисту української державності."
  Вот пример ваших методов наведения порядка, принуждения к миру.. Ничего не напоминает? Пока вы будете нас считать быдлом и так принуждать к согласию я не хочу жить с вами в одном государстве.

сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт ГО "Ексампей"
сайт ГО "Ексампей"
аналітична платформа "YouControl"
аналітична платформа "YouControl"

Подобається сайт? Поділись посиланням із друзями у соцмережах!