Ейфорія і рефлексія

Сьогодні можна вже впевнено говорити про те, що режим Януковича повалено. Хтось вже встиг полегшено видихнути, хтось – зрадіти, хтось – розслабитись… Я би так не поспішав. Революція не закінчилась. Ми здобули лише першу тактичну перемогу – замінили режим кримінальної диктатури. Але корупційна система нікуди не поділась.

 

Так, наші побратими вже на свободі. Так, кровопролиття вдалось зупинити. Так, повноваження президента обмежено, а сам диктатор з найближчим оточенням втекли… але чомусь їх ніхто не намагається знайти і заарештувати. Чомусь досі не вжито жодних дій для того, щоб знайти і затримати всіх тих, хто винен у кровопролитті, у затриманні та засудженні активістів, у їх викраденнях, побитті, вбивствах…

 

Натомість «переможені» регіонали почуваються впевнено і вільно. Всю відповідальність за смерті українських героїв перекладають на офіційних цапів-відбувайлів Януковича, Захарченка і Пшонку. Вправляються у опозиційній риториці і не відчувають на собі жодної вини.

 

З усього видно, що Систему ніхто не збирається змінювати. Ми знову стаємо свідками кулуарних домовленостей, торгів посадами, колективної безвідповідальності і цинічності старих-нових керівників держави.

 

Все абсолютно прогнозовано. Ми перемогли режим Януковича і досягнули зміни еліт - першого етапу нашої революції. Однак до завершення революції ще дуже далеко. Адже ми боремось не за зміну еліт, а за зміну Системи. І в цьому завданні наш колишній тактичний союзник в особі парламентської опозиції автоматично перетворюється на ворога...

Так-так, я не помилився, не обмовився і не перебільшив. Не на суперника і не на опонента. Саме на ворога. Тому що вони мають кардинально іншу мету – вони хочуть очолити систему, а не змінювати її. І одразу ж після її досягнення вони активно взялись за «зачистку Майдану», але, на відміну від попередників, іншими методами. Інтригами та інформаційними війнами.

 

Вони вкотре починають звинувачувати справжніх лідерів Майдану в провокаціях і роботі на користь іноземних спецслужб. Вони роблять спроби «розпустити» Майдан. Їм не подобається той факт, що люди не бажають давати новій владі можливість повернутись до старих схем. Люди досі бажають впливати на творення української політики і контролювати політиків.

 

І це правильно. Так і має бути. Постійно.

 

Наступними завданнями мають стати покарання злочинців, люстрація і написання нового Суспільного договору – нової Конституції – в установчий спосіб.

 

Нова Система влади зможе функціонувати лише тоді, коли вона складатиметься з нових людей і працюватиме за новими правилами. І до боротьби за цю мету готові приєднатись і мешканці сходу та півдня України.

 

Після того, як будуть реалізовані всі ці завдання – ми зможемо говорити про успіх революції. Тоді ми зможемо розійтись і святкувати перемогу.

 

Тоді ми знатимемо напевне, що все було не даремно!

 

 

Дмитро Сінченко, Всеукраїнська ініціатива «Рух Державотворців»

Write a comment

Comments: 6
 • #1

  Крюков В.В. (Wednesday, 26 February 2014 20:04)

  1 0 0% П І Д Т Р И М У Ю

 • #2

  Ирина (Thursday, 27 February 2014 09:44)

  Во многом согласна , НО , главное не пойти на поводу эйфории ,да нужно менять тот "руководящий состав" , который правил на новые лица, готовые работать на благо Народа , но люди эти должны быть профильными , согласитесь ну не может человек занимать руководящую должность не имея соответствующего образования , или хотя бы опыта работы. Как можно назначать министрами людей с Майдана , которые никогда не работали в этой сфере , я преклоняюсь перед Героями Майдана , но может лучше было бы создать скажем комитет по надзору за кабинетом министров (или называйте это по другому) , а министрами пусть бы были люди которые понимают свою работу от и до .

 • #3

  Сергей (Thursday, 27 February 2014 10:11)

  В правительстве должны работать исключительно профессионалы, а не просто порядочные люди. Хотя в последнем я уже сомневаюсь.

 • #4

  Іван (Thursday, 27 February 2014 11:48)

  Сергію, Ви маєте рацію! Але професіонали повинні працювати на всіх посадах від Міністрів до останього бригадира. Тому негайно повинна пройти тотальна люстрація. Як не дивно, "бандитьська хунта Януковича" дуже спростила нам проведення люстрації, вони зачистила посади ПЕРШИХ КЕРІВНИКІВ всіх рівнів від професіоналів, а натомість понасадили злодійкуватих та дебілкуватих представників кримінальної шпани.
  За кадрами далеко бігати не варто, шукайте їх середь підлеглих, бо на виробництві все одно завжди були потрібні "профі", тому кожен представник ПР тримає під рукою грамотного виробничника чи менеджера.
  От тільки люстрацію треба проводити дуже швидко, бо донецькі бандюгани, скориставшись адмінресурсом, задовбають всю Україну стотисячними мітингами реалізаторів з донецьких базарів.

 • #5

  Евгений Гигаури (Thursday, 27 February 2014 11:52)

  Здравствуйте, Дмитрий.
  Я полностью с Вами согласен - сегодня пришло время не только менять людей у власти - но всю систему целиком. Должно быть реализовано право людей - "В каждой хате своя правда и воля" (Шевченко).
  Но КАК помирить людей, дать им волю, и при этом не нарушить интересы всех и каждого?
  г.Чернигов предлагает такую модель! Прошу ознакомиться:

  Белый КОН. ПРИРОДНЫЕ КОРНИ НАРОДО-ВЛАСТИЯ. Формула и Механизм реализации (ВИДЕО) - http://vk.cc/2fwDKO (Семинар Г.Е.Н. – Гигаури Е.Н., 04.02.2014г., г.Киев)

  =========

  МАТЕРИАЛЫ В ТЕМУ:
  http://vk.cc/1jwHzI - Манифест-Доктрина Нового Мира (полн. вар)
  http://vk.cc/1lRBVI - Концепция Общественного Народовластия
  http://maxpark.com/community/politic/content/967434 - Народовластие: ЧТО, КАК, С КЕМ?
  http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/ - Схемы по Народовластию на Mail.Ru
  http://vk.cc/1k6z4X - Объединяйтесь и Освобождайте себя сами!

  «ДОЛОЙ ВСЕ ПОЛИТИЧЕСКИЕ ПАРТИИ! ВСЯ ВЛАСТЬ НАРОДУ – НАПРЯМУЮ!»

  Быть добру!

  P.S. Буду весьма признателен за информационную поддержку - рассылку данного сообщения - по всем каналам и контактам.
  У Вас есть возможность, разобравшись в предлагаемой системе - стать ее информационным проводником. Сайты, блоги, группы в соцсетях, комментарии и т.д. - это сейчас ТО, что нужно для благого дела. Ибо простые люди, НЕ понимая каким образом получить реальную свободу и свои права на власть - будут только биться между собой - сталкиваемые хитрецами из различных полит. партий и зарубежных центров...

 • #6

  Татьяна Васильевна (Monday, 10 March 2014 17:01)

  Горжусь своим учеником! Горжусь новым поколением небезразличных людей! Мы с вами, ребята!

сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт ГО "Ексампей"
сайт ГО "Ексампей"
аналітична платформа "YouControl"
аналітична платформа "YouControl"

Подобається сайт? Поділись посиланням із друзями у соцмережах!