Путін, брехня і раби. Наша відповідь Сергію Іванову

Нещодавно мені на очі трапилась стаття «Большое интервью с главой администрации президента России Сергеем Ивановым». Без особливого задоволення, але я її прочитав. На самому початку матеріалу Іванов чітко окреслив російську інтерпретацію подій в Україні. Вона надзвичайно маніпулятивна.

 

«Все началось с того, что господин Янукович предложил отложить подписание соглашения об ассоциации Украины с Евросоюзом. Подчеркиваю: не отказался от подписания, а предложил не спешить. Поскольку в последний момент - как говорится, лучше поздно, чем никогда - понял, что подписание этого соглашения несет очень серьезный ущерб экономике страны, положит ее на лопатки.

 

В результате начался майдан, поддержанный западными странами. И как следствие - события на юго-востоке Украины, переросшие в войну, по существу своему гражданскую, карательную, в результате которой погибли тысячи людей. В этой же цепи событий - убийство своих на майдане, Крым, преступления в Одессе, сбитый "Боинг", продолжавшийся до недавнего времени обстрел прямой наводкой украинских городов, гуманитарная катастрофа».

 

Вражає не те, що в ній написано, а рівень, на якому ці тези офіційно озвучуються. Голова президентської канцелярії РФ виявився примітивним послідовником Гебельса. Нацистський пропагандист вчив азам пропаганди – говорити лише правду, але не всю. 

Іванов свідомо уникає згадок про ряд подій, через що розуміння всього процесу спотворюється. Так, внаслідок не підписання угоди, розпочався Євромайдан. Наголошую, не Майдан, а саме Євромайдан. Це був сплеск громадянського протесту. Порівняно малочисельний. Він би швидко пішов на спад і надалі вирішувався б політиками, якби не сталось насильного розгону активістів, якби не було невмотивованої агресії з боку силовиків.

 

Ось це викликало справжнє повстання народу, і питання євроінтеграції відійшло на другий план. Повсталі громадяни вимагали дотримання закону і справедливості.

 

Але вам, Івановим, цього не зрозуміти. Ви споконвіків були рабами. Спершу платили данину Київській Русі, згодом – хану Золотої Орди, а після занепаду останньої – визнали за своїх господарів московських царів. І сьогодні ви служите черговому господарю Кремля.

 

Здавалося б, державний діяч, генерал-полковник (як гучно пише російська Вікіпедія), мав би мати якусь офіцерську честь… а виходить так, що великою державою керують брехливі нікчеми і боягузи, що живуть у власному світі ілюзій.

 

Чи вистачить сміливості бодай якомусь Іванову хоч раз сказати правду своєму рабовласнику-Путіну? Сумніваюсь. У тоталітарних суспільствах наявність сміливих і чесних високопосадовців виключена.

 

Але ж, рано чи пізно, доведеться визнавати – це ви спровокували криваві події на Майдані. Це ви прихистили нашого зрадника-президента, який втік з України. Потім ви окупували Крим і оголосили про його приєднання до складу РФ. 

А тепер ви воюєте з нами, українцями, на Донбасі... З такими невеличкими доповненнями розповіді Іванова, картинка стає цілісною і правдивою. Однак, в той же час, не вигідна Москві. Для цієї держави правда згубна, і тому її воліють замовчувати або спотворювати.

 

Будь-які позитивні зміни в нашій країні, рано чи пізно, стали б відомими росіянам. Ви боїтесь свого Майдану в Росії, томуне даєтенашій державі можливості розвиватись і вдосконалюватись. Ви свідомо і системно намагались і намагаєтесь нас знищити. І війна, розпочата Кремлем, ведеться не за Донбас, Крим чи міфічну Новоросію, не проти України, ЄС чи США. Війна ведеться проти всього цивілізованого світу. Війна ведеться за збереження накраденого вами у вашого ж народу.

 

І чим далі йде розвиток демократичних країн, тим глибше відбувається деградація Росії. Сьогодні російські політики закликають повертатись не те, що в радянську дійсність, а й відновити імперію і кріпосне право. До офіційного повернення в рабовласництво залишилось не довго…

 

Вони намагаються затримати нас в системі координат російсько-радянського зразка. Ми ж маємо перегорнути сторінку.

 

А всі Іванови і Путіни обов’язково змушені будуть визнати свою брехню. У суді. І чекати лишилось не довго.

 

Дмитро Сінченко, для Радіо "Свобода"

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    Viktor (Sunday, 23 November 2014 20:09)

    А Судьи кто,?Европа обосралась и бросила на произвол-все договоренности слова не более.

  • #2

    Анатолій Антів (Wednesday, 11 March 2015 10:49)

    Цілком пристойна відповідь, надзвичайно правдива і наближена до нашої справді дійсності, а додати можна, хіба що дрібничку - московські царі та їх оточення у значній чисельності були чи прямими, чи побічними родичі у потомків золотоординської чи просто загарбницької знаті, фактично і були ОРДИНСЬКИМИ БАСКАКАМИ! Тому ті "князі" чи царі, чобіт свого хана ще довго цілували. Ще довго, навіть, опісля кулікова поля, мали лізати чобіт, та сплачувати ясак. Надалі ці пикантні підробиці були ретельно витерті та перекручені так, що й сліду не лишили. Чим імперія весь час і займалася, штучно роздуваючи свою велич. Скажіть мордвин, чи евенк - це росіянин? А що у нього в паспорті. І підрахуйте, скільки відсотків росіян з генотипом у ДНК?

сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт ГО "Ексампей"
сайт ГО "Ексампей"
аналітична платформа "YouControl"
аналітична платформа "YouControl"

Подобається сайт? Поділись посиланням із друзями у соцмережах!