Мир має бути підписаний на руїнах Кремля

"Якщо буде вихід з мирного процесу, військове положення буде введено негайно", - заявив Президент Петро Порошенко під час соєї передноворічної прес-конференції.

"На жаль, інформація про трьох загиблих підтверджується. Бойовики втратили 14. Одного бойовика захоплено в полон. Це правда, але це – війна", - повідомив Порошенко на тому ж таки заході.

Дві взаємовиключні тези, озвучені протягом якихось десятка хвилин. То скільки ж має загинути українців, щоб головнокомандувач помітив «вихід з мирного процесу»?

Заяви нашого премєр-міністра Арсенія Яценюка не менш суперечливі. Нагадаю, не так давно саме він заявив, що ми більше не фінансуватимемо терористів Донбасу. Залишимо за дужками питання, навіщо досі було їх фінансувати – зараз не про це. Найцікавішим є те, що через деякий час він жалівся, що держава безкоштовно постачає на окуповану територію електроенергію, газ та воду.

Чому ж ми відчуваємо цей когнітивний дисонанс у заявах українських чиновників? З одного боку воюємо, в той же час з іншого – миримось. Така позиція не зрозуміла ані українському народу, ані світовій спільноті...

Ми вимагаємо введення жорсткіших санкцій від західних партнерів, однак нам нагадують, що ми досі не ввели власних, не зважаючи на те, що відповідний закон був ухвалений ще попереднім складом парламенту.

Ми, нібито, обурюємось діями російських окупантів в Криму та їх «націоналізацією» майна України та українських громадян, однак досі не подали позовів до міжнародних судів. За розмовами не видно справ.

Ми обурюємось діями вітчизняних олігархів, які підтримували і підтримують сепаратистів фінансово та інформаційно. Досі не вжиті заходи щодо арешту ані майна вітчизняних віп-сепаратистів, які більше не мають депутатського імунітету, ані їх самих.

Досі не проведено націоналізації чи реприватизації майна, що належить російському капіталу чи олігархам, що фінансують сепаратизм. А це могло би стати вагомим джерелом наповнення бюджету. Натомість, йде мова про подальший продаж державної власності.

Досі не скасовано закону про т.зв. «спеціальний статус Донбасу», хоча всі розуміють, що він не діяв жодного дня і діяти ніколи не буде хоча б тому, що Україна не отримала контролю над цією територією і не провела місцевих виборів в терміни, ним передбачені.

Ми досі не можемо офіційно назвати війну війною, терористів - терористами, Росію – агресором. Ми ведемо переговори з терористами на найвищому міжнародному рівні, і Україну в цих переговорах представляють особи з невизначеним статусом.

Хай би що говорили і обіцяли у Москві, ми маємо усвідомлювати – Росія не залишить нас у спокої доти, доки існуватиме хоча б одна з двох наших держав. Ми не здобудемо миру доти, доки не переможемо. А для цього ми маємо наступати, якщо не у військовий спосіб, то в якийсь інший. 

Окрім введення власних санкцій проти Росії, розриву дипломатичних стосунків, проведення ефективних військових операцій на території ворога, арештів зрадників України в середині держави і інших стандартних кроків, яких від влади чекає суспільство, ми можемо діяти нестандарто.

Ми маємо визнати незалежність Республіки Ічкерія, яку двічі визнавала сама Російська Федерація, і розпочати з нею дипломатичні стосунки.

Ми маємо визнати право Японії на Курили та Сахалін і оголосити їх окупованою територією.

Ми маємо визнати правонаступництво України від Української Народної Республіки і Київської Русі, і вимагати відшкодування збитків, завданих окупацією територій нашої держави, від правонаступника окупанта – РФ.

Ми маємо працювати над тим, щоб повністю виключити Росію з ООН та інших міжнародних організацій, або створити нову організацію, яка б, нарешті, забезпечила мир та спокій у світі.

Мир – це і є перемога! І підписаний він буде на руїнах Кремля...

 

Дмитро Сінченко, для Радіо "Свобода"

Write a comment

Comments: 7
 • #1

  Петро (Sunday, 18 January 2015 18:23)

  У всьому пан Дмитро абсолютно правий. Мир - на руїнах не лише Кремля, а й невидимої, але існуючої в дійсноті імперіі Порошенка, Яценюка, Турчинова та Коломойського, спадкоємців Троцького і Кагановича. Розхожою є інформація про поїздку в.о. президента України Турчинова до Криму і його зустріч там з військовими, які пропонували йому віддати наказ про наступ на "зелених чоловічків", сепаратистів та російських окупантів, які тоді ще не мали сили в Криму і яких тоді наші військові були готовими вигнати з Криму. Однак такого наказу Турчинов не віддав. Це поклало початок окупації Росією України, якої могло б не бути. Факт цієї зустрічі Турчинова потребує незалежного розслідування і відповідних висновків.Діяльність Порошенка також потребує такого розслідування. Уже недалеко той час, коли Майдан це зробить.

 • #2

  Александр Николайевич (Sunday, 18 January 2015 20:51)


  На переломному етапі (Про зміну реагування на агресію РФ)
  http://espreso.tv/blogs/2014/12/18/na_perelomnomu_etapi

 • #3

  Василь Петрович (Sunday, 18 January 2015 21:37)

  Де нащі народні депутати? Чому вони не ставлять у Верховній Раді питання про діяльність Порошенка, Яценюка, Турчинова, Гройсмана, Коломйського, Ахметова, про які говорить п. Сінченко, хоча він не обтяжений депутатським обов"язками, а лише чесно виконує свій громадянський обов"язок? Чому й досі замовчується інформація про згадувану вище поїздку Турчинова до Криму, адже це прихований від народу і узгоджений з Путіном продаж України і нас з нею у московсько-путінсько-порошенківсько-турчинівсько-яценюківську бойню. Правильно ставить питання Д.Сінченко: доки ми зло не будемо називати злом, війну проти нас війною проти нас? Доки будемо оплакувати на похоронах, загиблих на війні в Донбасі і покірно зности глум януковичів, азарових, прошенків, турчинових, яценюків над нами, удаючи, що цього не розуміємо, що тисячі смертей - це закономірність і ми маємо змирятися з цим, вірячи у нахабні байки Порошенка та його оточення про перемир"я? Доки після всього цього обиратимемо президентами януковичів та порошенків, а головами РНБО будуть турчинови, тоді, коли вони вже давно мають бути у в"язницях чи то, як інші диктатори, на шибеницях? Настав час просипатися і діяти, як говорить п. Сінчеко, нестандартно.

 • #4

  Вера Ерешко (Monday, 02 February 2015 13:42)

  Гарцевал в крещатиках, нациков отряд!
  Хлопчики чубатые,выстроились в ряд!
  Дал команду лысенький, рэбби из глубин.
  Заскакали хлопчики , дружно,как один!
  Заорали песенку, про страшных москалей!
  Ты заморский дяденька,нам ещё налей!
  Мы под чарку полную, сбацаем не то
  Береги подмёточки, запахни пальто!
  Нам шакалам стайкою, не страшна беда!
  Пока хмель не выскочил, с вами хоШЪ куда!
  На любые пакости , уголовник смел!
  Лишь УГЛА НАРОДНОГО ,видеть не хотел!
  Утром встал с похмелья !
  В РУИНАХ вся страна!
  Где ж заморский дяденька?
  Дык, это ж САТАНА !
  Кто же мной командует ?
  Покемонов ряд!
  Их вчера не видели!
  Здесь другой отряд!
  Глянь!!!
  Плита БИБЛЕЙСКАЯ, ксендзы ,да раввин!
  А под ней шевелится
  УКРАИНЫ СЫН !

 • #5

  sin4enko (Monday, 02 February 2015 14:43)

  Не сумнівайтесь, пані Віро, ми переможемо і іноземних окупантів, і нациків "руського міра", яких нам надсилають з Московії, і покараємо "заморського дядєньку" - Сатану, про якого ви пишете. Смерть ворогам! Смерть заморському Пуйлу!!!

 • #6

  Евгений (Monday, 30 March 2015 17:25)

  На "руинах Кремля?" Ни много, ни мало...Сколько народу мечтало увидеть "руины Кремля"...Более великие и адекватные, чем Дмытро Сынчэнко. Ошибка маргиналов по типу этого Дмытра в следующем: Путины приходят и уходят, а великая Россия будет вечно. А вот насчет будущего нэньки есть большие сомнения.

 • #7

  Ігор (Thursday, 09 April 2015 23:18)

  Зрозуміло,що московсько-кремлівська нечисть, відчуваючи свою погибель,нападає на іі супротивників, стараючись зберегти існування російськоі ординськоі імперіі, але вона тільки відтягує час свого знищення завдяки жорстокому придушенню демократичних, опозиційних рухів усередині іі, тим руйнівнішим буде кінець тієі сатанинськоі системи, а Русь-Украіна відродиться в усій величі, як справжня народна держава.

сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт ГО "Ексампей"
сайт ГО "Ексампей"
аналітична платформа "YouControl"
аналітична платформа "YouControl"

Подобається сайт? Поділись посиланням із друзями у соцмережах!