Подарунки кіровоградської міськради?

Кіровоградський міський голова Андрій Райкович розпорядився перевірити роботу теплогенеруючого підприємства ДП «Кіровогадтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА», на послуги якого скаржаться кіровоградці, і, зокрема, освітні заклади міста. Він під час наради повідомив, що у школах і садочках зберігається низький температурний режим.

 

У зв’язку з цим, ясна річ, роботу теплогенеруючого підприємства необхідно покращити. Адже у приміщеннях зберігається температура 15-18 градусів, при нормі 21 і вище, а це може призвести до зростання хвороб серед дітлахів… Ніби все правильно, яби не одне «але». Не зважаючи на незадовільну роботу підприємства, його ніхто не збирається штрафувати, а швидше навпаки – планують заохотити.

 

Чому я так думаю? Та тому, що на сайті міської ради оприлюднені проекти рішень, згідно з якими планується надання пільги по орендній платі ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” на 2015 рік та на 2016 рік (проекти 44 та 45). Як випливає з тексту проектів, орендну плату планується зменшити з 6 відсотків від вартості орендованого цілісного майнового комплексу до 0,5 відсотків, тобто у 12(!) разів. Це зменшить надходження від оренди ЦМК приблизно на 7 млн. грн.

А потім всі казатимуть, що коштів на щось корисне у міському бюджеті не вистачає. Ось такі «діди Морози» та подарунки у 2016 році. Схоже, міська рада теж вирішила не стояти осторонь новорічно-різдв’яних свят… і зробити подарунок ДП «Кіровоградтепло».

 

Мало хто знає, але орендна плата у розмірі 0,5 відсотків закладена у тарифі на теплопостачання ДП "Кіровоградтепло" у якості інвестиційної складової і вже сплачується споживачами. Тобто, ДП "Кіровоградтепло" жойної копійки своїх коштів не сплачує до міського бюджету, платять споживачі.

 

Чи не краще, щоб міська рада спрямувала свою енергію на реалізацію рішення міської ради від 22 вересня 2015 року № 4445, відповідно до якого було зобов’язано КП „Теплоенергетик” та ДП „Кіровоградтепло” ТОВ „ЦНТІ УНГА” провести перерахунок, нарахованих населенню платежів за комунальну послугу з централізованого опалення через відхилення фактичної температури зовнішнього повітря і тривалості опалювального періоду 2014-2015 років від врахованих у діючому на той час тарифі? А це майже 3 млн. грн. зайво сплачених коштів…

 

Дмитро Сінченко, для Всеукраїнської щоденної газети "День"

Write a comment

Comments: 0
сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт коаліції "Рада Експертів"
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Асоціації Політичних Наук
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт Всеукраїнської ініціативи "Рух Державотворців"
сайт ГО "Ексампей"
сайт ГО "Ексампей"
аналітична платформа "YouControl"
аналітична платформа "YouControl"

Подобається сайт? Поділись посиланням із друзями у соцмережах!